کرایولیپولیز

کرایولیپولیز

 

کرایولیپولیز که یک روش مورد تایید سازمان غذا و دارو امریکا (FDA) قرار گرفت .نتایج مطالعات بالینی کاهش قابل توجه از بافت چربی را در مناطق تحت درمان نشان داد . غیر تهاجمی بودن کرایولیپولیز و استفاده از تکنولوژی سرمادرمانی برای کاهش سایز و حذف سلول های چربی انرا از روش های دیگر متمایزتر و قابل قبول تر نموده است. در واقع کرایولیپولیز جایگزین قانع کننده ای برای لیپوساکشن و سایر روش های تهاجمی دیگر است و احتمال خطر عوارضی همچون عفونت بیهوشی و مرگ را به صفر رسانده است. در یک جلسه کرایولیپولیزکاهش حجم ۲۰-۴۰ در صدی مشاهده میشود که قابل ملاحظه است البته نتایج از فردی به فرد دیگر متغیر است وبستگی به ضخامت چربی اضافی وسبک زندگی بیمار ، بعد از انجام کرایولیپولیزدارد. در دقایق اول کار با دستگاه شما فشاروسرما را حس می کنید .این حس به مرور کم ترمی شود وبسیاری از مردم حین درمان مطالعه می کنندویا با گوشی موبایل خود مشغول می شوند، ویا حتی چرت می زنند.

در این روش درمانی یک اپلیکاتور غیر جراحی و غیر تهاجمی سرمای کنترل شده از راه پوست را به طور کاملا دقیق و بدون اسیب به پوست و بافتهای اطراف به بافت چربی زیر جلدی و سلولهای چربی می رساند . در اثر سرما سلولهای چربی ملتهب شده و میمیرند و سیستم دفاعی و ایمنی بدن سلول های چربی را هضم کرده و نهایتا از طریق کبد و سیستم لنفاتیک دفع میشود.
در طی روند دفع سلولهای چربی چربی خون و انزیمهای کبد و عملکرد کلیه هیچ گونه اختلالی ایجاد نمی کند و افزون بر این هیچ گونه زخم و یا اسکار در محل عمل بر جای نمی گذارد.

جدیدترین و بهترین روش جایگزین عمل لاغری لیپوماتیک و سایر جراحی ها و پیکرتراشی های لاغری و تناسب اندام درجهان استفاده از تکنولوژی کرایولیپولیز است که بدون کوچکترین عوارض و درد بهترین نتایج را به دنبال دارد. اصولا همانطور که همه می‌دانند انجام انواع جراحی های پیکرتراشی مانند لیپوماتیک، لیپوساکشن، لیپوست و اولترازد تبعات مختلفی همچون درد های شدید در طول چند هفته اول، خونریزی های روزانه از محل جراحی، امکان ایجاد عفونت در محل بخیه، نقاهت بسیار طولانی و دردناک، خطرات بسیار زیاد در اتاق عمل هم چون اسپاسم و امبولی، تاثیرات بسیار مخرب بیهوشی در سلامت روحی و جسمی، باقی ماندن مادام العمر جای اسکار بخیه ها در بدن و بدشکلی فرم بدن و همچنین هزینه های بسیار بالا را به دنبال دارد.

کرایولیپولیز بهترین روش جایگزین جراحی لاغری و لیپوماتیک در مرکز لاغری سپید

عملکرد کرایولیپولیز

۱- بعضی چربی‌ها با تمرین و رژیم غذایی از بین نمی‌روند.
۲- با روش کرایو لیپولیز (کول‌اسکالپتینگ) سلو‌ل‌های چربی شناسایی‌شده و تا دماهایی که باعث مرگ آن‌ها می‌شود سرد می‌گردند.
۳- ازآنجاکه لیپید موجود در سلول‌های چربی در دمایی بالاتر از آب موجود در انواع سلول‌های دیگر بلوری (منجمد) می‌شود، هیچ آسیبی به عصب‌ها یا بافت‌های دیگر وارد نمی‌شود.
۴- بعد از درمان، سلول‌های چربی وارد یک زنجیره مرگ آپوپتیک شده و به تدریجی طی چند هفته یا چند ماه توسط سیستم ایمنی بدن دفع می‌شوند.
۵- ضخامت لایه چربی به طور چشمگیری کم می‌شود.
۶- کاهش ضخامت لایه چربی در ناحیه مورد هدف قرار گرفته باعث بهبود ظاهر پهلو‌ها می‌شود.

مزایا درمان چاقی های موضعی و کاهش سایز با دستگاه کرایولیپولیز:

غیر تهاجمی بودن : در واقع از هیچ نوع روش جراحی در کرایولیپولیز استفاده نمی شود در نتیجه مشکلات مربوط به جراحی را ندارد.
عدم نیاز به استراحت در منزل
ایمن برای تمام انواع پوست
پایداری و دوام نتایج درمان ( بدلیل حذف سلولهای چربی )
کاهش سایز منطقه مورد نظر به طور دقیق

چند جلسه کرایولیپولیز باید استفاده شود ؟

این روش برعکس لیپوماتیک و دیگر روش های جراحی لاغری نیاز به نقاهت ندارد و بیمار می‌تواند قبل و بعد از جلسه به زندگی عادی خود ادامه دهد زیرا تخریبی را در ارگان های بدن همانند پوست، اعضای داخلی و عروق ایجاد نمی‌کند و طبق پروتکل این تکنولوژی می‌بایست تنها سه جلسه از این دستگاه استفاده کرد تا به بهترین نتیجه ممکن رسید که طول هر جلسه حدود یک ساعت و نیم هست و می‌باید مابین جلسات بین ده تا پانزده روز فاصله در نظر گرفته شود. در طول هر جلسه یک ساعت و نیمه بین بیست و پنج تا سی درصد از چربی های هر ناحیه از بین رفته و تخریب می‌شود و توسط مدفوع دفع می‌گردد.

برای مشاوره و تعیین وقت ویزیت رایگان با شماره های زیر در تماس باشید

۰۹۱۲۴۹۵۷۴۵۰

۰۹۳۹۴۹۵۷۴۸۷

آدرس: تهران، پونک.میدان پونگ،مجتمع اداری تجاری بوستان،پلاک ۷۳۲

نواحی که تحت درمان قرار می‌گیرند

با استفاده از روش کرایولیپولیز می‌توان به نحوی، چربی‌های موضعی در نواحی زیر را درمان نمود:

پهلو‌ها
بالای شکم و پایین شکم
کمر
باسن
لاغر کردن داخل ران، بیرون ران و پشت ران
بازو‌ها
گردن و غبغب
متقاضی مناسب

متقاضی مناسب برای روش کرایولیپولیز افرادی هستند که از سلامت عمومی برخوردار هستند و در حدود ۲۰ الی ۳۰ lbs با وزن مناسب خود فاصله دارند و حداقل به اندازه‌ی  یک اینچ چربی موضعی زیرپوستی دارند که می‌توان با نیشگون گرفتن دست آن را لمس کرد. تکنولوژی CoolSculpting برای تمامی افراد نیز مناسب نیست. در صورتی که شما به کرایوگلوبولینمی، نشانگان آگلوتینین سرد، و یا هموگلوبینوری حمله‌ای سرد مبتلا هستید، روش کرایولیپولیز و تکنولوژی CoolSculpting برای شما مناسب نیست. کرایولیپولیز روشی برای درمان چاقی نیست. مانند سایر روش‌های درمانی دیگر، در مورد این روش نیز باید با پزشک خود مشورت کنید تا بدانید که شما متقاضی مناسبی برای این روش هستید یا خیر.

چرا کلینیک سپید بهترین مرکز کرایولیپولیز در تهران است؟

۱٫دستگاه کرایولیپولیز کلینیک سپید مورد تایید سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) و وزارت بهداشت ایران است.

۲٫پدهای آنتی فریز کلینیک سپید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و هیچ گونه سرمایی در حین انجام کرایولیپولیز، مراجعه کننده برای لاغری احساس نمی کند و به دلیل کیفیت بالای پدها زمان فریز کردن چربی ها هم طولانی تر است که به دنبال همین موضوع، نتایج لاغری هم افزایش می یابد.

۳٫توسط پزشک انجام می شود.

۴٫هر هفته میزان چربی و وزن شما به صورت رایگان توسط پزشک بررسی می شود و در صورت نیاز به راهنمایی های خاص جهت لاغری سریع تر و نتایج بهتر راهنمایی می شوید.

۵٫قبل از انجام کرایولیپولیز در صورت نیاز، از شما آزمایش های بالینی انجام می شود.

۶٫ورزش ها و تمرینات مورد نیاز برای نتایج بهتر کرایولیپولیز شکم و پهلو به شما داده می شود.

۷٫در صورت نیاز به مکمل های غذایی لاغری و یا داروهای لاغری خاص برای شما تجویز می شود.

 

بهترین کلینیک لاغری در تهران

دکمه بازگشت به بالا